- Tips:
- KAB-C13-C14-1.8-BK
- Noliktavā:
- 5
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.80 EUR
4.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.800 |
| 10+ | 4.500 |
| 25+ | 4.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ESPE |
| Kabeļa tips: | barošanas |
| Kabeļa garums: | 1.8m |
| Versija: | H05VV-F |
| Spraudņu versija: | IEC C14 |
| Ligzdas versija: | IEC C13 |
| Nominālais spriegums: | 250V |
| Nomināla strāva: | 10A |
| Izolācijas krāsa: | melns |
| Dzīslu šķērsgriezums: | 0.75mm2 |
| Dzīslas daudzums: | 3 |
| Izolācijas materials: | PVC |