- Tips:
- R82-63-0.33uF-J-5
- Noliktavā:
- 129
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.40 EUR
0.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.300 |
| 25+ | 0.180 |
| 100+ | 0.120 |
| 500+ | 0.100 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | KEMET |
| Kapacitāte: | 330nF |
| Spriegums: | 63V |
| Kondensatoru sērija: | R82 |
| Korpusa izmēri: | 7.2x7.5x3.5mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 5mm |
| Precizitāte: | 5% |