- Tips:
- TRZ01.50/2x12b
- Noliktavā:
- 4
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.50 EUR
2.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 3+ | 2.200 |
| 5+ | 1.950 |
| 10+ | 1.650 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | WHT |
| Transformatora tips: | iekapsulēts tips |
| Primārais spriegums: | 230VAC |
| Sekundārais spriegums: | 12-12V |
| Jauda: | 1.5VA |
| Sekundāra strāva: | 63mA |
| Izmēri: | 32.5x27.5x22.2mm |