- Tips:
- TRZ02.00/12
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.80 EUR
2.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.800 |
| 3+ | 2.400 |
| 5+ | 2.050 |
| 10+ | 1.750 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | WHT |
| Transformatora tips: | iekapsulēts tips |
| Primārais spriegums: | 230VAC |
| Sekundārais spriegums: | 12V |
| Jauda: | 2VA |
| Sekundāra strāva: | 167mA |
| Izmēri: | 32.5x27.5x27.5mm |