- Tips:
- IRFB31N20DPBF
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.00 EUR
2.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.000 |
| 5+ | 1.800 |
| 10+ | 1.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Infineon Technologies |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 200V |
| Strāva (Id): | 31A |
| Jauda: | 200W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.082Ohm |
| Korpuss: | TO-220AB |