- Tips:
- RS-150-12
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
28.00 EUR
28.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 28.000 |
| 3+ | 26.500 |
| 5+ | 24.000 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MEAN WELL |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 150W |
| Izejas strāva maksimālā: | 12.5A |
| Izejas spriegums: | 12V |
| Barošanas spriegums: | 88 - 264V AC |
| Izējas skaits: | 1 |