- Tips:
- IRFB4310ZPBF
- Noliktavā:
- 2
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.00 EUR
3.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.000 |
| 5+ | 2.200 |
| 10+ | 2.000 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Infineon Technologies |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 100V |
| Strāva (Id): | 120A |
| Jauda: | 250W |
| Pretestība Rds(ON): | 6mOhm |
| Korpuss: | TO-220AB |