- Tips:
- STF3NK80Z
- Noliktavā:
- 46
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.20 EUR
1.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 5+ | 0.950 |
| 10+ | 0.750 |
| 25+ | 0.600 |
| 100+ | 0.550 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 800V |
| Strāva (Id): | 2.5A |
| Jauda: | 25W |
| Pretestība Rds(ON): | 4.5Ohm |
| Korpuss: | TO-220FP |