- Tips:
- LD-BZPN-2203
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.400 |
| 25+ | 0.350 |
| 100+ | 0.280 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Loudity |
| Tips: | pjezoelektriskais |
| Ģenerators: | bez ģeneratora |
| Nominālais spriegums: | 3Vp-p |
| Darba spriegums: | 1...30Vp-p |
| Darba strāva: | 1mA |
| Rezonanses frekvence: | 4kHz |
| Skaņas jauda: | 80dB |
| Diameters(platums): | 22mm |
| Augstums: | 7mm |
| Montāža: | THT |