- Tips:
- TBG-5-PW-2P-GN
- Noliktavā:
- 334
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.40 EUR
0.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.250 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.100 |
| 250+ | 0.080 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | XINYA |
| Kontaktu solis: | 5.08mm |
| Kontaktu daudzums: | 2 |
| Savienotāja tips: | Ligzda |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 12A |
| Nominalais spriegums: | 300V |