- Tips:
- IRGB4620DPBF
- Noliktavā:
- 20
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.50 EUR
4.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.500 |
| 10+ | 3.900 |
| 25+ | 3.650 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | INFINEON |
| Tips: | IGBT |
| Strāva Ic (max): | 32A |
| Spriegums Vces: | 600V |
| Jauda: | 140W |
| Spriegums Vge: | ±20V |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO-220AC |