- Tips:
- IRFB7437PBF
- Noliktavā:
- 50
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.80 EUR
1.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.800 |
| 5+ | 1.500 |
| 10+ | 1.100 |
| 25+ | 0.900 |
| 100+ | 0.550 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Infineon Technologies |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 40V |
| Strāva (Id): | 195A |
| Jauda: | 230W |
| Pretestība Rds(ON): | 2mOhm |
| Korpuss: | TO-220AB |