- Tips:
- 15EDGVC-3.5-04P-14
- Noliktavā:
- 500
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.60 EUR
0.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.600 |
| 10+ | 0.400 |
| 25+ | 0.250 |
| 100+ | 0.200 |
| 250+ | 0.150 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DEGSON |
| Kontaktu solis: | 3.5mm |
| Kontaktu daudzums: | 4 |
| Savienotāja tips: | Ligzda |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 7A |
| Nominalais spriegums: | 250V |