- Tips:
- 2EDGRC-5.08-06P-14
- Noliktavā:
- 696
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.60 EUR
0.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.600 |
| 10+ | 0.450 |
| 25+ | 0.350 |
| 100+ | 0.260 |
| 250+ | 0.220 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DEGSON |
| Kontaktu solis: | 5.08mm |
| Kontaktu daudzums: | 6 |
| Savienotāja tips: | Ligzda |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 20A |
| Nominalais spriegums: | 320V |