- Tips:
- S1-2/05/1.8BK
- Noliktavā:
- 1
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.50 EUR
2.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 10+ | 2.100 |
| 25+ | 1.600 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | LIAN DUNG |
| Kabeļa tips: | barošanas |
| Kabeļa garums: | 1.8m |
| Versija: | H03VVH2-F |
| Spraudņu versija: | CEE 7/16 (C) |
| Ligzdas versija: | vadi |
| Nominālais spriegums: | 250V |
| Nomināla strāva: | 2.5A |
| Izolācijas krāsa: | melns |
| Dzīslu šķērsgriezums: | 0.5mm2 |
| Dzīslas daudzums: | 2 |
| Izolācijas materials: | PVC |