- Tips:
- R82-63-0.1uF-J-5
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.060 |
| 500+ | 0.035 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | KEMET |
| Kapacitāte: | 100nF |
| Spriegums: | 63V |
| Kondensatoru sērija: | R82 |
| Korpusa izmēri: | 7.2x6.5x2.5mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 5mm |
| Precizitāte: | 5% |