- Tips:
- 15EDGRC-3.5-03P-14
- Noliktavā:
- 1004
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.350 |
| 25+ | 0.250 |
| 100+ | 0.160 |
| 250+ | 0.140 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DEGSON |
| Kontaktu solis: | 3.5mm |
| Kontaktu daudzums: | 3 |
| Savienotāja tips: | Ligzda |
| Vāda šķēlums: | 0.5-1.5mm2 |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 7A |
| Nominalais spriegums: | 250V |