- Tips:
- MFR-2WS-75om-F
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.15 EUR
0.15 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 10+ | 0.100 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.055 |
| 500+ | 0.038 |
| 1000+ | 0.034 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ROYAL OHM |
| Rezistoru tips: | metalizēts |
| Pretestība: | 75R |
| Jauda: | 2W |
| Korpusu izmēri: | Ø5.0x12mm |
| Precizitāte: | 1% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 500V |
| Impulsu spriegums max.: | 1kV |