- Tips:
- HE-100-4700uF-M
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.20 EUR
4.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.200 |
| 10+ | 3.500 |
| 25+ | 3.250 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 4700uF |
| Spriegums: | 100V |
| Korpusa izmēri: | 35x50mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | Snap-In |
| RM (mm): | 10mm |