- Tips:
- H05VK075BR
- Noliktavā:
- 297
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.450 |
| 50+ | 0.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | HELUKABEL |
| Kabeļa tips: | montāžas |
| Dzīslas struktūra: | vairākdzīslu |
| Pamatsastāvs: | Cu |
| Nominālais spriegums: | 300/500V |
| Izolācijas krāsa: | brūns |
| Dzīslu šķērsgriezums: | 0.75mm2 |
| Kabeļa diametrs: | 2.7mm |
| Izolācijas materials: | PVC |
| Darba temperatūra: | -30...80°C |