- Tips:
- CRCW040227K0FKTDBC
- Noliktavā:
- 924
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.05 EUR
0.05 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.050 |
| 50+ | 0.025 |
| 100+ | 0.010 |
| 1000+ | 0.003 |
| 5000+ | 0.002 |
| 10000+ | 0.001 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | VISHAY |
| Pretestība: | 27K |
| Jauda: | 62.5mW |
| Korpusu izmēri: | 0402 |
| Precizitāte: | 1% |
| Darba spriegums max.: | 50V |
| Impulsu spriegums max.: | 100V |