- Tips:
- R1610N-2A1-50K-A
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.00 EUR
1.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.000 |
| 5+ | 0.850 |
| 25+ | 0.650 |
| 100+ | 0.500 |
| 500+ | 0.450 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Hung Ta |
| Pretestība: | 50K |
| Raksturlīkne: | logaritmisks |
| Raksturojums: | mono |
| Asa diametrs: | 6mm |
| Roktura garums: | 15mm |
| Montāža: | THT |