- Tips:
- MO-1S-1.3K-J
- Noliktavā:
- 1950
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 10+ | 0.080 |
| 100+ | 0.050 |
| 500+ | 0.032 |
| 1000+ | 0.029 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FAITHFUL LINK |
| Rezistoru tips: | metāloksīda |
| Pretestība: | 1K3 |
| Jauda: | 1W |
| Korpusu izmēri: | Ø3.2x9.0mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 300V |
| Impulsu spriegums max.: | 500V |