- Tips:
- EA-20084D1
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
14.90 EUR
14.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 14.900 |
| 3+ | 12.000 |
| 5+ | 10.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MW POWER |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 84W |
| Izejas strāva maksimālā: | 3.5A |
| Izejas spriegums: | 24V |
| Barošanas spriegums: | 90 - 264V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.1mm |
| Izējas skaits: | 1 |