- Tips:
- DTSM31N-F
- Noliktavā:
- 190
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.300 |
| 25+ | 0.250 |
| 100+ | 0.180 |
| 500+ | 0.150 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | NINIGI |
| Darba alogitms: | OFF-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST-NO |
| Fiksētu poziciju skaits: | 1 |
| Taustiņa forma: | taisnstūraina |
| Korpusa izmēri: | 3x6mm |
| Poga augstums: | 4.3mm |
| Montāža: | SMT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.05A/12VDC |