- Tips:
- CB-DWT(4X) 8.0-BK
- Noliktavā:
- 19
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.90 EUR
4.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.900 |
| 10+ | 3.600 |
| 25+ | 3.200 |
| 100+ | 2.700 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | CYG |
| Krāsa: | melns |
| Diametrs pirms saraušanās: | 8.0mm |
| Diametrs pēc saraušanās: | 2.0mm |
| Garums iepakojumā: | 1m |
| Saraušanas koeficients: | 4:1 |
| Variants: | ar līme |