- Tips:
- MO-3S-620om-J
- Noliktavā:
- 998
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.25 EUR
0.25 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.250 |
| 10+ | 0.200 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.085 |
| 500+ | 0.068 |
| 1000+ | 0.058 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FAITHFUL LINK |
| Rezistoru tips: | metāloksīda |
| Pretestība: | 620R |
| Jauda: | 3W |
| Korpusu izmēri: | Ø5.0x15.5mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 750V |
| Impulsu spriegums max.: | 800V |