- Tips:
- MKS2-63-0.47uF-K
- Noliktavā:
- 26
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 10+ | 0.550 |
| 25+ | 0.450 |
| 100+ | 0.380 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | WIMA |
| Kapacitāte: | 470nF |
| Spriegums: | 63V |
| Kondensatoru sērija: | MKS2 |
| Korpusa izmēri: | 8.5x7.2x3.5mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 5mm |
| Precizitāte: | 10% |