- Tips:
- MO-3S-43K-J
- Noliktavā:
- 1000
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.20 EUR
0.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 10+ | 0.150 |
| 25+ | 0.120 |
| 100+ | 0.080 |
| 500+ | 0.060 |
| 1000+ | 0.052 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FAITHFUL LINK |
| Rezistoru tips: | metāloksīda |
| Pretestība: | 43K |
| Jauda: | 3W |
| Korpusu izmēri: | Ø5.0x15.5mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 750V |
| Impulsu spriegums max.: | 800V |