- Tips:
- FLRY-B1.00-BL
- Noliktavā:
- 107
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.75 EUR
0.75 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.750 |
| 10+ | 0.650 |
| 50+ | 0.570 |
| 100+ | 0.370 |
| 500+ | 0.340 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | BQ CABLE |
| Kabeļa tips: | montāžas |
| Dzīslas struktūra: | vairākdzīslu |
| Pamatsastāvs: | Cu |
| Nominālais spriegums: | 60V |
| Izolācijas krāsa: | zils |
| Dzīslu šķērsgriezums: | 1mm2 |
| Kabeļa diametrs: | 2.1mm |
| Izolācijas materials: | PVC |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |