- Tips:
- CQ02WGF1803TCE
- Noliktavā:
- 505
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.05 EUR
0.05 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.050 |
| 50+ | 0.020 |
| 100+ | 0.016 |
| 1000+ | 0.008 |
| 5000+ | 0.004 |
| 10000+ | 0.003 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ROYAL OHM |
| Pretestība: | 180K |
| Jauda: | 62.5mW |
| Korpusu izmēri: | 0402 |
| Precizitāte: | 1% |
| Darba spriegums max.: | 50V |
| Impulsu spriegums max.: | 100V |