- Tips:
- TKR-63-100uF-M
- Noliktavā:
- 262
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.25 EUR
0.25 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.250 |
| 10+ | 0.200 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.140 |
| 250+ | 0.120 |
| 500+ | 0.100 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | JAMICON |
| Kapacitāte: | 100uF |
| Spriegums: | 63V |
| Korpusa izmēri: | 10x12.5mm |
| Darba temperatūra: | -55...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 5mm |