- Tips:
- RL5-1-A-BB-P1-2
- Noliktavā:
- 72
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.90 EUR
1.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.900 |
| 5+ | 1.600 |
| 10+ | 1.400 |
| 25+ | 1.200 |
| 100+ | 1.100 |
Specifikācijas
| Slēdžu tips: | spiedpoga |
| Darba algorits: | OFF-ON |
| Kontaktu konfigurācija: | DPST-NO |
| Poziciju skaits: | 2 |
| Montāžas cauruma diametrs: | 25mm |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 16A/250VAC |
| Izvādi: | 6.8x0.8mm terminali |
| Taustiņu krāsa: | melns |