- Tips:
- PF-16-2200uF-M
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.350 |
| 25+ | 0.250 |
| 100+ | 0.180 |
| 250+ | 0.160 |
| 500+ | 0.150 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ELITE |
| Kapacitāte: | 2200uF |
| Spriegums: | 16V |
| Korpusa izmēri: | 12.5x25mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 5mm |