- Tips:
- XY128VA-5.0-02P-14
- Noliktavā:
- 166
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 10+ | 0.250 |
| 25+ | 0.200 |
| 100+ | 0.160 |
| 250+ | 0.140 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | XINYA |
| Kontaktu solis: | 5.0mm |
| Kontaktu daudzums: | 2 |
| Savienotāja tips: | Klemju klucis |
| Vāda šķēlums: | 2.5mm2 |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 18A |
| Nominalais spriegums: | 250V |