- Tips:
- EWH-25-4700uF-M
- Noliktavā:
- 206
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 10+ | 0.550 |
| 100+ | 0.450 |
| 250+ | 0.400 |
| 500+ | 0.350 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | AISHI |
| Kapacitāte: | 4700uF |
| Spriegums: | 25V |
| Korpusa izmēri: | 16x30mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 7.5mm |