- Tips:
- UA741CD
- Noliktavā:
- 87
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 5+ | 0.300 |
| 25+ | 0.250 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Texas Instruments |
| Barošanas spriegums (+/-): | 7...36V |
| Shēmas skaits: | 1 |
| Darba temperatūra: | 0°C ~ 70°C |
| Frekvenču josla: | 1MHz |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SO-8 |