- Tips:
- ER24W24V
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
10.50 EUR
10.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 10.500 |
| 3+ | 9.500 |
| 5+ | 8.900 |
| 10+ | 7.800 |
| 25+ | 7.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MW POWER |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 24W |
| Izejas strāva maksimālā: | 1A |
| Izejas spriegums: | 24V |
| Barošanas spriegums: | 90 - 264V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.1mm |
| Izējas skaits: | 1 |