- Tips:
- POS05200A
- Noliktavā:
- 4
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
9.50 EUR
9.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 3+ | 8.500 |
| 5+ | 7.500 |
| 10+ | 6.400 |
| 25+ | 5.950 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | POS Power |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 10W |
| Izejas strāva maksimālā: | 2.0A |
| Izejas spriegums: | 5V |
| Barošanas spriegums: | 90 - 264V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.1mm |
| Izējas skaits: | 1 |