- Tips:
- RSF-2B-18om-J
- Noliktavā:
- 975
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.15 EUR
0.15 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 10+ | 0.100 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.055 |
| 500+ | 0.035 |
| 1000+ | 0.032 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | KOA |
| Rezistoru tips: | metāloksīda |
| Pretestība: | 18R |
| Jauda: | 2W |
| Korpusu izmēri: | Ø6.0x15.5mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 350V |
| Impulsu spriegums max.: | 600V |