- Tips:
- SN-14
- Noliktavā:
- 22
2.20 EUR
2.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.200 |
| 5+ | 2.000 |
| 10+ | 1.800 |
| 25+ | 1.600 |
| 50+ | 1.400 |
Specifikācijas
| Kabeļa tips: | barošanas |
| Kabeļa garums: | 1.8m |
| Versija: | H03VVH2-F |
| Spraudņu versija: | CEE 7/16 (C) |
| Ligzdas versija: | IEC C7 |
| Nominālais spriegums: | 250V |
| Nomināla strāva: | 2.5A |
| Izolācijas krāsa: | melns |
| Dzīslu šķērsgriezums: | 0.5mm2 |
| Dzīslas daudzums: | 2 |
| Izolācijas materials: | PVC |