- Tips:
- JTP-1212
- Noliktavā:
- 149
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.40 EUR
0.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.200 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.100 |
| 500+ | 0.075 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | TACTRONIC |
| Darba alogitms: | OFF-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST-NO |
| Fiksētu poziciju skaits: | 1 |
| Taustiņa forma: | apaļa |
| Korpusa izmēri: | 12x12mm |
| Poga augstums: | 4.3mm |
| Montāža: | THT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.05A/12VDC |