- Article:
- CFR-25-33K-J
- Stock:
- 2795
- Specifications:
- Download file
0.10 EUR
0.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 10+ | 0.050 |
| 100+ | 0.025 |
| 500+ | 0.016 |
| 1000+ | 0.012 |
Specifications
| Manufacturer: | ROYAL OHM |
| Resistor type: | carbon film |
| Resistance: | 33K |
| Power: | 0.25W |
| Body dimensions: | Ø2.5x6.8mm |
| Tolerance: | 5% |
| Leads: | axial |
| Operating voltage max.: | 250V |
| Overload voltage max.: | 500V |