- Article:
- RC1206J39R
- Stock:
- 8302
- Specifications:
- Download file
0.10 EUR
0.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 10+ | 0.050 |
| 100+ | 0.015 |
| 1000+ | 0.005 |
| 5000+ | 0.003 |
Specifications
| Manufacturer: | FAITHFUL LINK |
| Resistance: | 39R |
| Power: | 0.25W |
| Body dimensions: | 1206 |
| Tolerance: | 5% |
| Leads: | SMD |
| Operating voltage max.: | 200V |
| Overload voltage max.: | 400V |