- Article:
- R1610N-4A1-10K-M
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.60 EUR
0.60 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.600 |
| 5+ | 0.550 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.420 |
| 500+ | 0.320 |
Specifications
| Manufacturer: | Hung Ta |
| Resistance: | 10K |
| Characteristics: | linear |
| Features: | mono |
| Shaft diameter: | 6mm |
| Shaft length: | 25mm |
| Mounting: | THT |