- Article:
- RC0805FR-07100RL
- Stock:
- 20587
- Specifications:
- Download file
0.05 EUR
0.05 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.050 |
| 10+ | 0.030 |
| 100+ | 0.012 |
| 1000+ | 0.006 |
| 5000+ | 0.003 |
Specifications
| Manufacturer: | YAGEO |
| Resistance: | 100R |
| Power: | 0.125W |
| Body dimensions: | 0805 |
| Tolerance: | 1% |
| Leads: | SMD |
| Operating voltage max.: | 150V |
| Overload voltage max.: | 300V |