- Article:
- MO-2S-20K-J
- Stock:
- 2001
- Specifications:
- Download file
0.20 EUR
0.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 10+ | 0.150 |
| 100+ | 0.068 |
| 500+ | 0.048 |
| 1000+ | 0.042 |
Specifications
| Manufacturer: | FAITHFUL LINK |
| Resistor type: | metal oxide |
| Resistance: | 20K |
| Power: | 2W |
| Body dimensions: | Ø4.5x11.5mm |
| Tolerance: | 5% |
| Leads: | axial |
| Operating voltage max.: | 500V |
| Overload voltage max.: | 600V |