- Article:
- LHK-63-100uF-M
- Stock:
- 1726
- Specifications:
- Download file
0.30 EUR
0.30 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 25+ | 0.200 |
| 100+ | 0.180 |
| 250+ | 0.150 |
| 500+ | 0.120 |
Specifications
| Manufacturer: | LEAGUER |
| Capacitance: | 100uF |
| Operating voltage: | 63V |
| Body dimensions: | 10x13mm |
| Operating temperature: | -40...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 5mm |