- Article:
- MFR-25-220K-F
- Stock:
- 1338
- Specifications:
- Download file
0.10 EUR
0.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 10+ | 0.050 |
| 100+ | 0.020 |
| 500+ | 0.012 |
| 1000+ | 0.008 |
Specifications
| Manufacturer: | FAITHFUL LINK |
| Resistor type: | metal film |
| Resistance: | 220K |
| Power: | 0.25W |
| Body dimensions: | Ø2.3x6.3mm |
| Tolerance: | 1% |
| Leads: | axial |
| Operating voltage max.: | 250V |
| Overload voltage max.: | 500V |