- Article:
- RD-400-22uF-M
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.30 EUR
0.30 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 25+ | 0.280 |
| 100+ | 0.220 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 22uF |
| Operating voltage: | 400V |
| Body dimensions: | 12.5x25mm |
| Operating temperature: | -40...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 5mm |